chevron_left Back to List

czychcraft

pin_drop czychcraft.pl

Czychcraft - To jedyny w Polsce serwer, który oferuje niezapomniane doznania bez konieczności instalowania żadnych modów. Nasza społeczność to miejsce pełne pasji i innowacji.
Na Czychcraft czekają na Ciebie fascynujące nowości, takie jak system temperatury ciała, nawodnienie, pory roku, a także bogaty wybór nowych zbroi, mieczy, przedmiotów i bloków. To wszystko dostępne od razu po zalogowaniu!

Dodatkowo, prowadzimy również serwer z modami. Co edycję dobieramy starannie mody, tak aby zapewnić Ci niezapomniane wrażenia. Od magii w stylu Ars Nouveau po techniczne mody takie jak Create czy Mekanism, znajdziesz u nas wiele fascynujących struktur do odkrywania, bossów do zabijania i wiele wiele więcej.

Ale to nie wszystko! Nasza społeczność jest serdeczna i pomocna. Na Czychcraft każdy jest mile widziany. Nasza długa trwałość edycji pozwoli Ci spokojnie budować swoje wymarzone- miasta, zamki, królestwa - jedynym limitem jest Twoja wyobraźnia.

A na koniec każdej edycji udostępniamy mapę całego serwera za darmo, więc możesz kontynuować swoje projekty w trybie jednoosobowym lub po prostu zwiedzać wszystkie niesamowite budowle zbudowane przez naszą społeczność. Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę na Czychcraft już teraz!

There are no reviews for this server yet, you can be the first!